Підсумок зими 2012

За весь лютий написала лише один пост. Мало(( Хоча сам місяць був не дуже довгим. Зате досить насиченим подіями. Оцінка місяця по плюсам та мінусам далі.

1. У мене змінився графік роботи. Це плюс. Зарплата фіксована. Це... Це і плюс і мінус водночас. Додалось трошки більше обов'язків. Це мабуть плюс. Мінус - менше вільного часу.

2. Класно пройшов день святого Валентина. Романтична вечеря в Лівому березі з м'ясною тарілкою та пивом! Каааайф! І у подарунок саме те, що хотіла)) Це один великий плюс. Плюсище навіть. :)

3. Мінусом став пропуск маминого дня народження, але плюсом - це те, що я встигла на залишки салатів та смаженої курочки.
4. Цікавим плюсом стала поїздка у Донецьк на ДОУ Хакатон. Маршрут: Львів - Київ (1 день) - Донецьк (2 дні) - Київ (1 день) - Львів. Було цікаво, весело і смачно. Привезла трошки фоток та багато позитиву. Маленьким мінусом стала понаднормова витрата грошових запасів. :/5. А ще я пофарбувала волосся. Тепер воно не золотого відтінку, а відтінку червоного шоколаду. Отак. :))

Комментариев нет:

Отправить комментарий